20.02.2015 5163

Захист магістерських робіт спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

17-18 лютого 2015 р. магістри спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» завершили своє навчання в стінах рідного університету. Попереду в них урочиста подія випуску, а позаду – хвилювання та клопітка робота. У ці дні екзаменаційна комісія у складі Власова В.І. (голова ЕК, головний науковий співробітник ННЦ «Інститут аграрної економіки» м. Київ, д.е.н., професор), Школьного О.О. (завідувач  кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, д.е.н., професор), Пітель Н.Я. (доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності), Новак І.М. (доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності) на підставі захисту випускових робіт присвоїла студентам кваліфікацію магістрів з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Тематика досліджень охоплювала такі проблеми: управління експортно-імпортними операціями, антикризове управління та управління ризиками, особливості формування стратегії конкурентних переваг та механізму стратегічного маркетингу, удосконалення логістичної системи в зовнішньоекономічній діяльності тощо.

Під час написання та захисту робіт магістри показали себе вже як цілком сформовані фахівці, які володіють різними методами економічних досліджень, можуть запропонувати конкретні рекомендації підприємствам щодо розвитку їх зовнішньоекономічної діяльності та розрахувати їх ефективність. Захист Довганюка Д.Д., Джугостранської А.Д. та Дремлюк А.В. відбувся англійською мовою, а магістерські роботи Кирсті Ю.М. та Моргачової Н.Д. отримали рекомендацію до впровадження.

Голова екзаменаційної комісії Власов В.І. відзначив високий рівень підготовки робіт студентами. Колектив факультету менеджменту вітає їх із ще одним досягненням та бажає самореалізації та кар’єрних злетів.

Секретар ЕК

Ю.Л. Зборовська