20.02.2014 1426

Захист магістерських робіт студентів зі спеціальності 8.10010201 «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств»

14 лютого 2014 року на кафедрі процесів, машин та обладнання агропромислового виробництва інженерно-технологічного факультету Уманського НУС відбувся перший захист магістерських робіт студентів, що навчалися за спеціальністю 8.10010201 «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств».

Для проведення ефективного й кваліфікованого захисту була призначена державна екзаменаційна комісія у складі: голова – завідувач кафедри експлуатації та технічного сервісу Львівського національного аграрного університету, доктор технічних наук, професор В.Ф. Дідух, члени – декан інженерно-технічного факультету, доцент Пушка О.С., завідувач кафедри, професор Вольвак С.Ф., доценти Войтік А.В. і Кравченко В.В., секретар – доцент Ковальчук Ю.О. Голова ДЕК відмітив, що представлені до захисту магістерські роботи виконані на високому рівні, при цьому студенти-випускники продемонстрували ґрунтовні знання з фаху, вміння аналізувати матеріал, творчо мислити та проводити науково-дослідну роботу.

Всього за час роботи ДЕК було заслухано і успішно захищено десять магістерських робіт, із них на замовлення підприємств було виконано роботи Крикуна Т. і Наливалкіна Г., до впровадження у виробництво рекомендовано роботи Войтюка В., Грушового І., Крикуна Т. і Ошитка Р.

У звіті про роботу ДЕК відзначено, що в цілому рівень науково-теоретичної та практичної підготовки фахівців за спеціальністю 8.10010201 «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» відповідає освітньо-кваліфікаційному рівню магістра.

Слід відмітити, що це був перший захист магістрів за спеціальністю 8.10010201 «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» не тільки в Уманському національному університеті садівництва, а й взагалі в Україні.

Отож, вітаємо студентів із успішним захистом магістерських робіт.

Кафедра процесів, машин та обладнання АПВ

Деканат інженерно-технологічного факультету