22.02.2014 4765

Захист магістрів спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Сьогодні професія менеджера є однією з найпопулярніших в Україні. Але бути успішним менеджером – це постійна робота над собою, своїм професійним рівнем, вміння приймати стратегічно точні управлінські рішення в найскладніших ситуаціях.

18-20 лютого для студентів шостого курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» відбулося свято – захист їх магістерських робіт, над якими вони працювали тривалий час. Теми досліджень були надзвичайно різноманітними й охоплювали управління експортними та імпортними операціями, персоналом, антикризове управління та управління ризиками підприємств різних галузей народного господарства України. Студенти розробляли бізнес-плани, розраховували можливі прибутки, розглядали різні сценарії розвитку зовнішньоекономічної діяльності обраного об’єкта дослідження. Позитивним є те, що в усіх роботах використовувалось економіко-математичне моделювання, а шість магістерських робіт отримали рекомендації до впровадження в діяльність підприємства.

Магістри з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Уманського національного університету садівництва та викладачі випускової кафедри професійно володіють іноземною мовою, тому захист Соколюк Ганни, Польової Аліси та Козловської Марини відбувався англійською мовою.

Захист магістрів спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Хочеться відзначити, що майже усі випускники вже є працевлаштованими та побажати їм подальшої успішної реалізації професійних амбіцій.

Юлія Зборовська, секретар ДЕК