20.02.2014 4939

Захист на виробництві магістрів з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Кваліфіковане поєднання теорії та практики – основа успішного навчання і подальшого працевлаштування. І саме цей постулат було реалізовано під час проведення відкритого семінару із захисту магістерських робіт на одному із провідних підприємств України – ТОВ «Катеринопільський елеватор».

Дане підприємство є структурним підрозділом ПАТ «Миронівський хлібопродукт» - одного з лідерів агропромислових компаній України. Основна діяльність підприємства – розведення птиці, виробництво та продаж м'яса курки під маркою «Наша ряба» (з 2002 року) та продуктів з неї (ТМ «Легко!»).

19 лютого 2014 р. державною екзаменаційною комісією у складі д.е.н., професора Школьного О.О. (голова комісії), членів комісії к.е.н., доцента Бутила І.А., к.е.н., доцента Тимчук С.В., к.е.н., ст. викладача Нещадим Л.М. , секретаря комісії, к.е.н., ст. викладача Зборовської Ю.Л.; представника від компанії – менеджера зовнішньоекономічної діяльності Білозерського В. В. Усі бажаючі могли стати учасниками відкритого семінару з захисту магістерських робіт на виробництві студентів спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Козловської Марини та Польової Аліси.

Захист на виробництві магістрів з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Керівництво магістрами здійснювала к.е.н., ст. викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Нещадим Людмила.

Під час семінару розглядались питання удосконалення механізму управління конкурентоспроможністю продукції при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності та формування експортного потенціалу ТОВ «Катеринопільський елеватор». Магістрантами були запропоновані диверсифікаційні лінії нового виробництва, що підтверджено розробленими бізнес-планами, та перспективні напрями виходу на світові ринки, і освоєння нових продуктових ліній виробництва. Результати роботи підтверджені економіко-математичним моделювання на перспективу.

Відкритий семінар із захисту магістерських робіт, питання, обговорення та пропозиції, як зі сторони членів ДЕК, так і зі сторони представників підприємства, проходили в невимушеній атмосфері англійською мовою.

Захист на виробництві магістрів з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Результатом зустрічі стало підписання актів про впровадження досліджень магістрів із менеджменту зовнішньоекономічної діяльності у виробництво.

Нещадим Людмила та Тимчук Світлана,

кандидати економічних наук кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності