03.09.2015 5290

Збори батьків та першокурсників на факультеті економіки і підприємництва

Давньою традицією на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва є зустріч деканату з першокурсниками та їх батьками у форматі проведення батьківських зборів. Не став виключенням і початок цього навчального року.

Збори батьків та першокурсників на факультеті економіки і підприємництва

З вітальним словом до молодого поповнення факультету звернулася декан факультету, доктор економічних наук, професор Юлія Нестерчук, яка ознайомила батьків і першокурсників з історією факультету, специфікою його діяльності, особливостями навчання, представила студентам кураторів академічних груп та заступників декана, а також відповіла на численні питання.

Збори батьків та першокурсників на факультеті економіки і підприємництва

Про особливості навчально-виховного процесу присутнім розповів заступник декана з навчальної роботи кандидат економічних наук, доцент Юрій Цимбалюк.

Збори батьків та першокурсників на факультеті економіки і підприємництва

Заступник декана з виховної роботи Світлана Власюк, у свою чергу, пояснила про систему гуманітарно-виховної діяльності, правила поселення та проживання студентів у гуртожитку тощо.

Збори батьків та першокурсників на факультеті економіки і підприємництва

Крім отриманої цікавої інформації, батьки мали змогу побачити навчальні аудиторії факультету та умови проживання дітей у гуртожитку.