12.09.2015 2153

Збори ради студентського самоврядування м. Умань

10 вересня в Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч ради студентського самоврядування міста Умань, на якій були присутні голови рад студентського самоврядування навчальних закладів І-IV рівнів акредитації міста.

Збори ради студентського самоврядування м. Умань

Зустріч розпочали начальник відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Уманської міської ради Наталія Вдовиченко та проректор Уманського НУС Михайло Мальований, які привітали присутніх з початком нового навчального року та побажали всім упевненості, наснаги, успіху в спільних починаннях та наголосили на важливості таких зустрічей та їх ефективності.

Збори ради студентського самоврядування м. Умань

Голова ради студентського самоврядування УНУС Вікторія Уманчик розповіла присутнім про напрями основної і позаурочної роботи ради студентського самоврядування університету, супроводжуючи свій виступ презентацією. Підтвердженням висвітленої роботи стали вокальні та хореографічні номери студентів, які вони продемонстрували перед гостями.

Збори ради студентського самоврядування м. Умань

У рамках зустрічі гостям була проведена екскурсія у музей бібліотеки УНУС. Під час екскурсії присутні мали нагоду познайомитися з історією одного із найстаріших університетів України та поласувати варенням, приготованим за рецептом, який розробили студенти університету понад століття тому. По закінченню екскурсії колектив активістів студентського самоврядування Умані залишив побажання та подяку за зустріч та екскурсію, закріпивши це своїми підписами.

Збори ради студентського самоврядування м. Умань

Після екскурсії всі повернулися до конференц-зали, де запрошені  змогли поласувати соковитими та ароматними яблуками й грушами, вирощеними у садах університету, та задоволені й енергійні продовжили засідання ради.

Подібні зустрічі є вкрай необхідними для активної студентської молоді, адже вони дають можливість не лише продемонструвати свої досягнення, а поділитися досвідом, розробити нові напрями розвитку з метою залучення студентської молоді до життя рідного міста. А двері Уманського національного університету садівництва завжди відкриті та радо приймають гостей.