08.11.2014 5142

Здобутки спортсменів Уманського НУС поповнилися золотою медаллю

З 24 по 28 жовтня відбувся Міжнародний турнір з універсального бою у м. Стамбул. У змаганнях взяли участь 14 команд, серед яких і Національна збірна України, у складі якої виступав майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу та Європи Віталій Гребенюк, студент факультету економіки і підприємництва.

Здобутки спортсменів Уманського НУС поповнилися золотою медаллю

Вдало провівши поєдинок з Драго Кукочем (Хорватія) та Ангелопулосем Леонідасом з рахунком 2:1, наш спортсмен вийшов у фінал, де зустрівся з Кемпе Лукасом, якого переміг з рахунком 3:0, здобувши золоту медаль. У цих змаганнях Віталій Гребенюк проявив характер, волю до перемоги, довівши, що він є першим за рейтингом у цьому виді спорту.

Здобутки спортсменів Уманського НУС поповнилися золотою медаллю

Уманський НУС пишається своїм вихованцем та бажає подальших перемог на спортивному олімпі!