05.10.2015 5081

Здорова молодь – здорова Україна

Щорічне урочисте відзначення Дня здоров’я стало доброю традицією для студентів 1 курсу факультету економіки і підприємництва Уманського НУС. Святкування цього дня – один з основних осінніх заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання студентської молоді в університеті.

Команди «Оба-на» – 11-ф група (куратор – Валентин Бечко),

Здорова молодь – здорова Україна

«Чоткі перці та перчиці» – 11-еп група (куратор – Оксана Тупчій), «Смайли» – 11-е група (куратор – Олександр Непочатенко), «Кока-кола» – 11-ма група (куратор – Юрій Мазур)

Здорова молодь – здорова Україна

«Актив» – 11-о група (куратор – Олена Матрос) змагалися у конкурсах газет «Здорова молодь – здорова Україна», пісні та строю, римованого слова у піснях і віршах, турнірах з волейболу і футболу, естафетах.

Здорова молодь – здорова Україна

Високу кулінарну майстерність проявили команди під час проведення конкурсу з приготування страв. Смаколики студенти приправили добрим настроєм і любов’ю, від чого вони стали ще смачніші та корисніші.

Здорова молодь – здорова Україна

Підбиття підсумків визначило, що перемогла дружба. Нагороджувала конкурсантів декан факультету Юлія Нестерчук, яка відмітила талановитість, креативність, творчі здібності, дружність, геніальність, драйвовість кожної команди та вручила грамоти й солодкі призи.

Здорова молодь – здорова Україна

Також вона подякувала раді студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва та кафедрі фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін за чудову організацію заходу.

В свою чергу, голова студради Катерина Бузиновська подякувала деканату за підтримку.

Неповторні враження отримали всі, хто долучився до даного заходу. А скільки ще залишилося невідомого, непізнаного, чарівного!

Світлана Власюк, заступник декана з виховної роботи