05.10.2014 5292

Здоров’я молоді – основа успішної держави

Здоров’я – основа сильної нації й успішної держави. І на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва це добре розуміють.

2 жовтня 2014 року Білогрудівський ліс наповнився дзвінким сміхом, гучними оплесками та емоційними вигуками: молоде поповнення факультету – першокурсники та випускники коледжів, які вирішили здобувати вищу освіту саме в УНУС – в рамках проведення традиційного на факультеті дня здоров’я знайомилися між собою у дусі здорового суперництва та спортивних змагань.

Команди, сформовані з академічних груп, змагалися у конкурсах газет, пісні та строю, римованого слова у піснях і віршах, турнірах з волейболу і футболу, естафетах. Високу кулінарну майстерність студенти проявили під час проведення конкурсу приготування їжі.

За результатами усіх змагань команди були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Але найголовніше, що здобула молодь під час усіх конкурсів і змагань – це радість дружнього спілкування, віра у свої сили, всезростаючий і незламний колективний дух.

Здоров’я молоді – основа успішної держави

Леся Барабаш, куратор 11-ф групи