Життя вирує в Уманському НУС
Вступна кампанія Уманського національного університету садівництва розпочала свій перебіг. Інтенсивна робота приймальної комісії на чолі з відповідальним секретарем, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Миколою Коротєєвим дозволяє абітурієнтам і випускникам-бакалаврам полегшити подачу документів на омріяну спеціальність. Фахівці комісії, разом із адміністратором єдиної державної бази з питань освіти Вікторією Соловйовою, здійснюють належний контроль за порядком та умовами вступу згідно Наказу Міністерства освіти і науки, на виконання статей 13 та 44 Закону України «Про вищу освіту».
Відвідувачі, майбутні студенти та їх батьки, активно співпрацюють із членами приймальної комісії, з’ясовуючи строки прийому заяв і документів, адже вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви в електронній формі, крім випадків, передбачених п.1 розділу VI Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти (згідно Правил прийому на навчання до закладів вищої освіти, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України N1096 від 11 жовтня 2018 року).
Паралельно активній діяльності приймальної комісії, не припиняється робота фахівців, викладачів і студентів навчального закладу по всіх навчальних корпусах, включаючи Наукову бібліотеку, дослідні ділянки й адміністрацію. Мов працьовиті бджоли, дружна аграрна родина створює належні умови для подальшого навчання та трудової діяльності, адже, як відповідальні люди, вони знають: «Кому влітку холод, тому взимку голод».
Як наслідок – кафедра технологій зберігання і переробки зерна може пишатися оновленою лаборантською кімнатою.
Захоплені робочим процесом студенти й аспіранти, не переймаючись спекотними літніми буднями, вдосконалюють свої практичні навички задля поліпшення своїх умінь в дослідженнях.
![Анна Чередник, аспірантка кафедри агрохімії та ґрунтознавства й Ігор Кіяніченко, студент другого курсу факультету агрономії, готують обладнання для визначення урожайності культур на 2019 рік](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-45-03-600x-948.jpeg)
Постійно поповнюється новими зразками і гербарна кімната університету. Тетяна Мамчур, куратор наукового гербарію, доцент кафедри біології дбає про зацікавленість майбутніх студентів у вивченні флори своєї місцевості, адже фахова дисципліна «Ботаніка», така необхідна для студентів факультетів агрономії, плодівництва, екології та захисту рослин, лісового та садово-паркового господарства, потребує підготовки гербарних зразків досліджуваних рослин, які долучаються до фонду наукового гербарію Уманського національного університету садівництва (UM).
![Життя вирує в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-44-39-600x-f0f.jpeg)
![Життя вирує в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-44-40-600x-f0f.jpeg)
![Студентка 12-а групи агрономічного факультету на добровільних засадах з радістю бере активну участь в комплектації гербарних зразків](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-45-20-600x-3fb.jpeg)
Про безперервний потік нових надходжень наукової та навчальної літератури, які обробляють у відділі комплектування та інформаційно-бібліографічному відділі та про постійну роботу з введення періодики до електронного каталогу, розповіла директор Наукової бібліотеки Наталія Сомова.
Невпинно працюють над підготовкою й оновленням спортивної зали, приводячи до ладу інвентар, обдумуючи подальші віхи та здобутки на благо здорового майбутнього студентства навчального закладу викладачі, тренери та працівники спортивного осередку університету.
І не Сізіфовою працею буде їх робота, поки линуть до університету абітурієнти, заради яких і організовується дана діяльність. Ось послідовник дідусевої справи, який, до речі, також випускник нашого навчального закладу, Олег Левінський з Монастирища, прибув до приймальної комісії, адже мрією з самого дитинства у юнака було отримати спеціальність техніка-механіка. Тож разом з мамою Тамарою Левінською приїхали втілювати синову мрію в життя.
Ми щиросердно бажаємо успіхів усім абітурієнтам і випукникам, які мають бажання продовжити навчання.
Звертаємо увагу вступників на те, що процес подання заяв і документів можна полегшити, скориставшись послугами консультаційного центру з реєстрації електронних кабінетів для вступників, що успішно склали ЗНО. Знаходиться в приміщенні 4 корпусу Уманського НУС, і розпочав свою роботу з 1 липня.
Скористайтеся чудовою нагодою стати студентом одного з найстаріших навчальних закладів України, адже, не дивлячись на 175-річний ювілей, університет є сучасним закладом вищої освіти, у якому гармонійно поєднуються всі елементи освітнього процесу.
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Життя вирує в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-44-32-250x180-1f4.jpeg)
![Життя вирує в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-45-09-250x180-77e.jpeg)
![Життя вирує в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-45-12-250x180-77e.jpeg)
![Життя вирує в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-44-35-250x180-abe.jpeg)
![Життя вирує в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-44-37-250x180-abe.jpeg)
![Анна Чередник, аспірантка кафедри агрохімії та ґрунтознавства й Ігор Кіяніченко, студент другого курсу факультету агрономії, готують обладнання для визначення урожайності культур на 2019 рік](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-45-03-250x180-9e7.jpeg)
![Алла Дядькун люб’язно надала можливість першим побачити відремонтований кабінет](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-45-07-250x180-9e7.jpeg)
![Життя вирує в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-44-39-250x180-2de.jpeg)
![Життя вирує в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-44-40-250x180-2de.jpeg)
![Студентка 12-а групи агрономічного факультету на добровільних засадах з радістю бере активну участь в комплектації гербарних зразків](assets/cache/images/2019/news/perebig/viber_image_2019-07-15_09-45-20-250x180-727.jpeg)