Зі святом, шановні захисники!
Як свідомий осередок вітчизняної вищої освіти, Уманський національний університет садівництва на високому рівні провадить патріотичне виховання молоді, а ще – здійснює підготовку студентів за програмою офіцерів запасу. Такі підходи допомагають майбутнім фахівцям підтримувати в собі високі професійні якості, бути активним членом українського суспільства зі свідомою патріотичною позицією, продовжувачами національних традицій.
Захисники України нині – це гаранти спокою та миру в державі, а їхня майстерність і готовність до виконання військових завдань є символом незламної волелюбності України.
Шановні захисники! Хай Пресвята Богородиця, як і завжди, з давніх-давен, оберігає ваші життя своїм Покровом, боронячи українців від чвар і напастей. Зичимо вам благополуччя та міцного здоров’я, а нашій державі – миру та процвітання. Зі святом, шановні! Слава Україні!
Ректор Олена Непочатенко