25.02.2014 4789

Зібрання Ради студентського самоврядування факультету менеджменту

24 лютого 2014 року відбулося зібрання Ради студентського самоврядування факультету менеджменту Уманського НУС.

На порядок денний було винесено такі питання: звіт про виконану роботу голови Ради студентського самоврядування факультету менеджменту у зв’язку із завершенням його терміну навчання; обрання нового лідера студентства факультету й оновлення складу Ради студентського самоврядування.

Доповідачем по першому питанню став голова студради Сергій Дишлюк, який змістовно розповів присутнім про проведені заходи, а саме: про проведені акції: «Чисте довкілля», «Гуртожиток – наш дім», «Сігарєтку – на канфєтку», ряд заходів до Всесвітнього Дня боротьби зі ВІЛ/СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, захід «Напиши листа Діду Морозу» та ін.

Зібрання Ради студентського самоврядування факультету менеджменту

Сергій Дишлюк подякував адміністрації університету та деканату за підтримку та допомогу під час обіймання ним посади голови студради факультету.

Результати його роботи високо оцінили декан факультету Наталія Вернюк та заступник декана з виховної роботи Лілія Кустріч.

На підставі виступів-презентацій кандидатів на посаду голови Ради студентського самоврядування факультету менеджменту більшістю голосів присутніх на зібранні студентів новим головою студради обрано Сергія Доброва. Він, враховуючи їх пропозиції, розпочав свою діяльність із підбору команди студентського активу.

Зібрання Ради студентського самоврядування факультету менеджменту

Тож висловлюємо щирі вітання Сергію і бажаємо йому та новому складу студентської ради факультету успіхів, нових творчих злетів і перемог.

Лілія Кустріч, заступник декана з виховної роботи