19.01.2015 5852

Зимова подорож студентів Уманського НУС

Студентське життя – це завжди яскраві враження, приємні зустрічі і незабутні подорожі. Саме тому щороку, під час зимових канікул, студенти Уманського національного університету садівництва, подорожують до Карпат.

Зимова подорож студентів Уманського НУС

Цьогорічний маршрут юних туристів був пізнавальним і насиченим. Спочатку перед ними розкрив свої ворота Меджибізький замок, де студенти з висоти найвищої оборонної вежі оглянули прекрасні краєвиди міста, ознайомилися з красою старовинних вишивок, осягнули біль українського народу в Музеї пам’яті жертв голодомору на Хмельниччині.

Зимова подорож студентів Уманського НУС

Наступна зупинка юних подорожуючих була в Хотинській фортеці. Її високі мури з одного боку омивають води Дністра, а з іншого огортають, мов палантином, широкі тераси. Саме повітря тут насичене багатою віковою історією, а в сутінках, під звук голосу екскурсовода, оживають картини минулого: криваві битви, якими керують харизматичні і відважні ватажки, палке кохання, відгук про яке проходить крізь товщину віків…

Зимова подорож студентів Уманського НУС

Зранку наступного дня на мандрівників чекала нова подорож – до смт. Ворохта. Саме тут студенти відчули справжній зимовий настрій: катання на санчатах, лижах і сноубордах, веселі гри в сніжки, екстремальні прогулянки на квадро циклах і ще багато цікавих і веселих зимових розваг!

Зимова подорож студентів Уманського НУС

Наступного дня на подорожуючих чекала нова мандрівка – до старовинного сакрального городища, яке нині відоме усім як Скелі Довбуша. Кожна стежина, кожен путівець і дерево розповідали студентам про минуле цього місця.

Зимова подорож студентів Уманського НУС

Не менш цікавою для подорожуючих була і дорога додому: вони пізнали історію й прогулялися вуличками колоритних Чернівців та захоплено гуляли вузькими коридорами Камянець-Подільської фортеці.

Зимова подорож студентів Уманського НУС

Загалом подорож залишила у всіх найпозитивніше враження і безліч приємних емоцій.

Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту