19.04.2013 5708

Змагання з легкоатлетичного кросу на першість УНУС серед студентів І та ІІ курсів

18 квітня пройшли весняні змагання з легкоатлетичного кросу на першість УНУС серед студентів І та ІІ курсів. Цього чудового теплого дня на доріжках стадіону університету зібрались представники шести факультетів нашого університету. Дівчата долали дистанцію у 500 м, а хлопці бігли 1000 м.

Дівчата змагалися у трьох забігах:

– чемпіонкою стала Лілія Сокирська з факультету плодоовочівництва екології та захисту рослин;

– друге місце посіла Яна Шумило;

– третє – Юля Калугаряну з факультету економіки і підприємства.

Хлопці за призові місця боролись у чотирьох забігах:

– найшвидшим став другокурсник із факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Денис Оріховський;

– срібним призером – Олександр Христенко з 11-сп групи;

– бронзу виборов Олег Петров із факультету економіки і підприємства.

За підсумками командної першості:

– переможцем стала команда факультету економіки і підприємства (169 оч),

– друге місце зайняли представники факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин (158 оч.),

– на третьому місці – факультет агрономіі (145 оч.),

– у команди факультету менеджменту – 142 оч.,

– у інженерно-технологічного факультету – 103 оч.,

– у факультету лісового і садово-паркового господарства – 48 оч.

Переможці та призери змагань отримали від організаторів грамоти, медалі та сувеніри.

Кафедра фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін університету щиро вітають переможців та призерів змагань і запрошують молодь виходити на бігові доріжки.