12.03.2015 4569

Знайомство школярів Уманської ЗОШ № 3 з професією фінансиста

10 березня 2015 р. кафедра фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва гостинно приймала школярів і вчителів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради Черкаської області.

Програмою візиту було передбачено проведення ділової гри «Інтелект – гра для фінансистів», метою якої стало ознайомлення майбутніх абітурієнтів з особливостями і перевагами навчання за спеціальністю фінанси і кредит в Уманському НУС. Школярі стали активними учасниками ділової гри і мали можливість уявити себе справжніми фінансистами.

Знайомство школярів Уманської ЗОШ № 3 з професією фінансиста

Цікавим є те, що цей проект між школами та Уманським НУС прокладає міст між викладачами та школярами і надає учням можливість отримати початкові практичні знання з фінансів, банківської справи, страхування, оподаткування та ключові навички для їхнього майбутнього професійного вибору.

Наталія Бондаренко, к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту