11.09.2015 5658

Знайомство студентів першого курсу з бібліотекою

Наукова бібліотека університету традиційно відкрила «Місяць першокурсника», насичений низкою заходів, спеціально підготовлених для першокурсників, не маючих достатнього досвіду і навичок самостійної роботи з метою адаптації їх до студентського життя та навчального процесу.

Кожен відділ бібліотеки підготувався до візиту гостей і радо пропонує їм книжкові виставки, огляди літературних новинок, широкий асортимент періодичних видань, які допоможуть у навчанні і самоосвіті.

Зі студентами першого курсу у читальній залі проведені інформаційні години, під час яких нових читачів було ознайомлено з правилами користування та поведінки у бібліотеці.

Знайомство студентів першого курсу з бібліотекою

Бібліотекарі привітали студентів зі вступом до університету, розповіли про забезпеченість навчальною літературою і художніми творами, про періодичні видання, які отримує бібліотека, про безкоштовний доступ до Інтернету у читальній залі. Окремо зупинилися на відповідальності користувачів за взяті у бібліотеці книги та посібники та своєчасне їх повернення.

У кожній із груп першого курсу була здійснена видача підручників і навчальних посібників та читацьких квитків.

Знайомство студентів першого курсу з бібліотекою

Під час зустрічі студенти отримали інформацію щодо структури бібліотеки, напрямів діяльності, інноваційних методів обслуговування та можливостей користування фондом бібліотеки.

Ірина Козлова, бібліотекар Наукової бібліотеки