30.05.2017 5191

Знання іноземної мови – шлях до розповсюдження власних досліджень та ідей

Останнім часом значно зросла роль вивчення іноземних мов як у вищих, так і у загальноосвітніх закладах освіти. Саме мовна освіта дає можливість заглибитись у культуру іншого народу, зрозуміти стереотипи як мовленнєвої, так і немовленнєвої поведінки представників інших націй. У цьому світлі найважливіше завдання викладача – формування повноцінних громадян своєї країни.

В м. Ефес (Туреччина) 18-21 травня відбулася Міжнародна наукова конференція «An International Conference on Teaching and Learning English as an Additional Language», у якій взяла участь доцент кафедри української та іноземних мов Наталія Комісаренко. Організатором конференції виступив Університет Hacettepe м. Анкара.

Знання іноземної мови – шлях до розповсюдження власних досліджень та ідей

На конференції були присутні близько 250 науковців із 35 країн світу. Були проведені чисельні секційні засідання, стендові презентації, майстер-класи, on-line презентації , workshops.

Мета конференції – привернути увагу до необхідності вивчення англійської, як додаткової мови, що забезпечить висококваліфіковану академічну платформу для розповсюдження важливих досліджень та ідей.

Використання сучасних технологій навчання в оволодінні іноземною мовою сприятиме як удосконаленню процесу формування іншомовної комунікативної компетенції студентів, так і розвитку їхніх інтелектуальних здібностей, набуття особистісних для кожного знань та вмінь. Упровадження сучасних та інноваційних підходів до викладання англійської мови у навчальних закладах повинно відбуватися за відпрацьованою моделлю, що передбачає впровадження в навчальний процес нових мультимедійних матеріалів, створення навчальних програм, спеціальних навчальних аудиторій і розробку власних мультимедійних ресурсів, що дасть можливість перейти від пасивного до активного способу реалізації освітньої діяльності.

Знання іноземної мови – шлях до розповсюдження власних досліджень та ідей

Проведена конференція стала корисним підґрунтям щодо обміну досвідом між науковцями та практиками різних країн.

Колектив кафедри української та іноземних мов