16.03.2016 4791

Зупинимо туберкульоз разом!

15 березня 2016 року в читальному залі Уманського НУС відбулася студентська конференція під гаслом «Об’єднаймося, щоб позбутися туберкульозу!».

Кожного року 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом, метою якого є обізнаність з симптомами та профілактика цієї хвороби.

На конференцію була запрошена лікар-епідеміолог Валентина Дяченко, яка докладно розповіла про захворювання та методи боротьби з ним. Були названі видатні люди, які страждали цією хворобою.

В Україні, порівняно з минулими роками, хвороба почала уражати все більше людей і тварин. Навіть зафіксовані випадки хворих діток і студентів.

Зупинимо туберкульоз разом!

Для студентів 1 курсу факультетів менеджменту та економіки і підприємництва конференція була доречною. Молодь серйозно віднеслася до цієї хвороби, запитували в лікаря, як боротися з нею, чи можливо взагалі визначити первинне інфікування.

Зупинимо туберкульоз разом!

На свої запитання студенти отримали вичерпні відповіді, а на завершення подякували лікарю за цікаву розповідь.

Прес-центр Уманського НУС