15.09.2015 1246

Зустріч із керуючим відділенням № 12 Приватбанк м. Умань

На кафедрі економічної теорії 14 вересня 2015 р. відбулась зустріч із керуючим відділенням № 12 Приватбанк м. Умань, колишнім студентом Уманського національного університету садівництва Русланом Постоєнком. Метою зустрічі  стало створення сприятливих умов для професійної реалізації, допомога талановитій студентській молоді у виявленні та розвитку власних здібностей. Присутніми були студенти 1-2 курсів денної форми навчання та викладачі.

Зустріч із керуючим відділенням № 12 Приватбанк м. Умань

Запрошений представник банківської установи розповів студентам про важливість і корисність набутих знань в університеті для їх майбутнього професійного становлення. Він зазначив, що сьогодення вимагає від молодих спеціалістів орієнтуватися в реаліях нашого часу, вміння критично мислити, правильно використовувати інформацію, безпечно користуватися фінансовими інструментами. Учасники заходу розширили знання про діяльність банківської системи в умовах сьогодення, що дозволило їм сформувати уяву про те, які якості повинні бути притаманні майбутньому фахівцю з банківської справи. Присутні мали змогу ознайомитись із діяльністю компанії та можливостями працевлаштування.  Руслан Миколайович повідомив, що чимало випускників нашого університету успішно працевлаштувались у підрозділах ПАТ КБ «Приватбанк».

Зустріч із керуючим відділенням № 12 Приватбанк м. Умань

Студенти та викладачі виявили неабиякий інтерес до заходу і мали можливість поставити запитання, на які Руслан Миколайович дав компетентні відповіді.

Людмила Смолій, ст. викладач кафедри економічної теорії