12.04.2016 6803

Зустріч науковців університету із головою Черкаської обласної ради

12 квітня у рамках робочого візиту голова Черкаської обласної ради Вельбівець Олександр Іванович зустрівся із професорсько-викладацьким складом Уманського національного університету садівництва.

Зустріч науковців університету із головою Черкаської обласної ради

У зустрічі також взяли участь голова Уманської районної ради Супрунець Оксана Анатоліївна; голова Уманської районної державної адміністрації Олійник Віталій Васильович; секретар Уманської міської ради Кирилюк Людмила Миколаївна, депутат Черкаської обласної ради Овчаренко Микола Семенович, директор Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України Косенко Іван Семенович.

Сторони обговорили питання, що стосуються освітньої й наукової сфери регіону та визначили проблемні місця, які необхідно вирішувати першочергово.

Зустріч науковців університету із головою Черкаської обласної ради

Олександр Вельбівець поцікавився практичною підготовкою студентів університету, рівнем працевлаштованості випускників за отриманими спеціальностями.

На завершення зустрічі, Олександр Вельбівець наголосив, що кожен із науковців Уманського НУС робить свій вклад у розвиток Черкаської області та збагачення її потенціалу. Гості побажали Уманському національному університету садівництва подальшого процвітання на шляху підготовки високоякісних працівників для аграрної сфери економіки України.

Прес-центр Уманського НУС

Фото Олег Черноусько