27.12.2014 4795

Зустріч представників Уманського НУС з учнями Уманської ЗОШ № 3

В рамках співпраці Уманського національного університету садівництва та Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулася зустріч представників університету та школярів випускних класів.

Під час зустрічі піднімалися питання, що цікавлять випускників школи, а саме: порядок реєстрації та проходження ЗНО, правила вступу до Уманського НУС, вибір майбутньої професії, можливість стажування (в тому числі і за межами нашої країни), кар’єрне зростання, працевлаштування.

Зустріч представників Уманського НУС з учнями Уманської ЗОШ № 3

На всі поставлені запитання школярі отримали вичерпні відповіді від представника університету Інни Чернеги. Зустріч відбулася у дружній та невимушеній атмосфері, а її учасники були запрошені на День відкритих дверей до Уманського національного університету садівництва, який відбудеться 31 січня 2015 року.

Інна Чернега, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки