29.10.2014 5253

Зустріч ректора Уманського НУС зі студентським активом

28 жовтня за ініціативи студентського активу Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч представників ради студентського самоврядування із ректором університету професором Оленою Непочатенко.

Зустріч ректора Уманського НУС зі студентським активом

Привітна, затишна атмосфера в кабінеті ректора сприяла відкритому спілкуванню студентів із керівником навчального закладу, в якому вони навчаються.

Олена Олександрівна подякувала студентам за активну участь у святкуванні 170-річчя університету, Ярмарку вакансій, зборі коштів для військових у зону АТО та дітям-сиротам. Ректор університету донесла інформацію про режим жорсткої економії в навчальному закладі, зумовлений скрутною ситуацією в державі, та висловила сподівання про її найшвидше покращення.

Голова ради студентського самоврядування Вікторія Уманчик прозвітувала учасникам зустрічі про проведені акції та поділилася планами на майбутнє. Представники студентського самоврядування висловили свої пропозиції щодо покращення умов навчання та проживання в університеті, разом із ректором обговорили питання житлово-побутового характеру.

Зустріч ректора Уманського НУС зі студентським активом

На завершення зустрічі Олена Олександрівна висловила сподівання про подальшу плідну співпрацю студентського активу з керівництвом університету та підкреслила, що вони і університет, в якому вони навчаються, – найкращі.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів