22.05.2015 5675

Зустріч ректора Уманського НУС зі студентським активом

За ініціативи студентського активу Уманського національного університету садівництва 21 травня відбулася зустріч представників ради студентського самоврядування із ректором університету професором Оленою Непочатенко.

Привітна, затишна атмосфера в кабінеті ректора сприяла відкритому спілкуванню студентів із керівником навчального закладу, в якому вони навчаються.

Зустріч ректора Уманського НУС зі студентським активом

Зустріч розпочав помічник ректора з виховної роботи Петро Паєвський, який оголосив результати конкурсу на кращу кімнату в гуртожитку. Олена Олександрівна вручила грошові винагороди студентам, чиї кімнати за рейтинговими показниками виявилися найкращими:

І місце – кімната № 911 в гуртожитку № 6 (проживаючі – Тетяна Бездітна та Тетяна Сквирська);

ІІ місце – кімната № 31 в гуртожитку № 1 (проживаючі – Оксана Топчій, Анастасія Півень та Ніна Криворучко);

ІІІ місце – кімната № 419 в гуртожитку № 4 (проживаюча – Ірина Максименко).

Зустріч ректора Уманського НУС зі студентським активом

Олена Олександрівна відзначила необхідність цих зустрічей, які вже стали традиційними, адже вони сприяють тісній співпраці адміністрації університету зі студентською молоддю, та донесла інформацію про зміни, що відбулися в навчальному закладі за останній період.

Голова ради студентського самоврядування Вікторія Уманчик прозвітувала учасникам зустрічі про проведені акції, подякувала ректору за підтримку у проведенні різноманітних заходів та поділилася планами на майбутнє. Представники студентського самоврядування висловили свої пропозиції щодо покращення умов навчання та проживання в університеті, разом із ректором обговорили питання житлово-побутового характеру та благоустрою території студмістечка.

Керівник закладу разом із представниками студентського активу окреслили спільні шляхи співпраці для подолання недоліків та проблем, які виникають у процесі навчання.

Зустріч ректора Уманського НУС зі студентським активом

На завершення зустрічі Олена Олександрівна побажала студентам велику увагу приділяти знанням та практичній підготовці, здати успішно сесію, висловила сподівання про подальшу плідну співпрацю та підкреслила, що вони і університет, в якому вони навчаються, – найкращі.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів