Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів
20 березня представники факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відвідали ВСП Чигиринський технікум Уманського НУС.
Чигиринський технікум Уманського НУС цьогоріч святкує 75 річницю свого заснування і пишається тим, що є молодшим братом університету садівництва, якому нині виповнюється 170 років. Саме цим датам і був присвячений День відкритих дверей Уманського НУС в технікумі, на який завітали студенти, викладачі та випускники шкіл Чигирина.
Тепла, доброзичлива атмосфера, яка панувала в актовій залі, відчувалася одразу: присутні уважно прослухали інформацію про особливості навчання в університеті та гучними оплесками й оваціями привітали технікум і університет з ювілейними датами.
Окрасою зустрічі став святковий концерт, який подарували глядачам студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС та Чигиринського технікуму.
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0363-300x-62c.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0386-300x-813.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0393-300x-813.jpeg)
Іскристий гумор у виконанні команди КВК факультету економіки і підприємництва «Фін-ти», чуттєво-філософські роздуми авторського вірша Юлії Нівеської «Ветеран», запальний танець на стільцях «Усі танці разом» Максима Дубчака та Віталія Деньгіна, романтичні, сумні й палкі слова пісень у виконанні Ольги Мельниченко, Костянтина Безкоровайного, Юлії Нівеської, Тетяни Панюкової, Юлії Гусак, Назара Піддубняка – все сприяло гарному настрою й відвертому діалогу.
Увінчала зустріч пісня «Україна», яку студенти факультету виконували разом з залом, під бурхливі овації.
Молодь Уманського НУС одразу потоваришувала зі студентством Чигиринського технікуму й одноголосно зазначили, що потрібно здійснювати такі зустрічі частіше.
Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту Уманського НУС
Фотогалерея
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0304-250x180-d43.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0302-250x180-d43.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0315-250x180-d43.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0317-250x180-d43.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0338-250x180-d43.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0343-250x180-c41.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0357-250x180-c41.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0360-250x180-c41.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0363-250x180-c41.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0371-250x180-c41.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0375-250x180-c41.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0380-250x180-4f3.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0386-250x180-4f3.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0387-250x180-4f3.jpeg)
![Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів](assets/cache/images/2014/deps/finansi/zustrich/IMG_0393-250x180-4f3.jpeg)