06.06.2014 5249

Зустріч майбутніх садівників із роботодавцями

04 червня на кафедрі плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч студентів другого курсу факультету плодоовочівництва, екології і захисту рослин з представником польської садівничої фірми «Plantacia nad Tanwią», з якою наш факультет має договір про співпрацю щодо проходження практики студентів.

Зустріч майбутніх садівників із роботодавцями
Агроном господарства «Plantacia nad Tanwią» Ігор Галак (випускник Уманського НУС 2011 року) представив цікаву презентацію й ознайомив присутніх із характеристикою господарства, яке спеціалізується на вирощуванні голубики високорослої (буяхи).

Від представника польської фірми студенти отримали вичерпну інформацію щодо умов і оплати праці, проживання і харчування, дозвілля найманих сезонних працівників тощо.

Ігор Галак проконсультував наших студентів і щодо вартості й порядку оформлення візових документів, маршруту й умов проїзду до господарства та запросив на сезонний збір ягід.

Зустріч майбутніх садівників із роботодавцями

Окремо було наголошено на можливості пройти кваліфіковану фахову практику, під час якої студенти навчаються організації сучасного садівничого господарства та технології вирощування популярної останнім часом у Західній Європі ягідної культури з можливістю подальшого впровадження її на теренах України.

Володимир Майборода, доцент кафедри плодівництва і виноградарства