11.10.2016 5513

Зустріч студентів з учасниками АТО

З давніх-давен боронили українську землю від посягань чужоземних загарбників безстрашні воїни, славні сини України – козаки. Нині, згідно з Указом Президента України в день свята Покрови Пречистої Богородиці 14 жовтня відзначається День українського козацтва. Недарма ж Президент України визначив цю дату своїм указом, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення.

Зустріч студентів з учасниками АТО

Напередодні свята захисників України 11 жовтня в читальній залі Наукової бібліотеки Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч студентського активу з учасниками бойових дій на сході України та волонтерами. Організатором зустрічі стала Рада студентського самоврядування Уманського НУС та волонтерська організація «Разом». На захід завітали четверо військовослужбовців: Андрій Павленко, Олексій Грабовенко, Максим Вакулик та Роман Чашурін. Кожен з них коротко розповів про себе, про службу в армії та безпосередньо про війну на сході. Зустріч здебільшого було побудовано у вигляді діалогу між студентами та військовими. Завдяки відповідям, спогадам військових перед молоддю формувалась чітка картина бойових дій у зоні АТО. Особливо вразили студентів розповіді про полон… «Страх, моральний тиск, «невідоме завтра» - ось все, що відчуваєш перебуваючи в полоні ворога», – розповідав Максим Вакулик.

Зустріч студентів з учасниками АТО

Невідомо, скільки ще триватиме війна. Але ми маємо надію, що справедливість та мир знову запанують на просторах єдиної України!

Прес-центр Уманського НУС