13.12.2014 4710

Зустріч викладачів факультету економіки і підприємництва з учнями НВК - педагогічний ліцей

В рамках тісної співпраці Уманського національного університету садівництва з школами міста в НВК - педагогічний ліцей було проведено ділову гру на економічну тематику. Керував грою доцент кафедри фінансів і кредиту Михайло Мальований. Учні швидко зорієнтувалися, активно приймали участь в грі. В результаті опитування було виявлено, що у переважної більшості учнів виникло бажання стати майбутніми бізнесменами.

Після гри доценти кафедри обліку і аудиту Олена Матрос та Людмила Мельник  розповіли випускникам про переваги навчання в Уманському НУС, зокрема на факультеті економіки і підприємництва, й ознайомили випускників з правилами вступу до Уманського НУС.