13.12.2014 4710
Зустріч викладачів факультету економіки і підприємництва з учнями НВК - педагогічний ліцей
В рамках тісної співпраці Уманського національного університету садівництва з школами міста в НВК - педагогічний ліцей було проведено ділову гру на економічну тематику. Керував грою доцент кафедри фінансів і кредиту Михайло Мальований. Учні швидко зорієнтувалися, активно приймали участь в грі. В результаті опитування було виявлено, що у переважної більшості учнів виникло бажання стати майбутніми бізнесменами.
Після гри доценти кафедри обліку і аудиту Олена Матрос та Людмила Мельник розповіли випускникам про переваги навчання в Уманському НУС, зокрема на факультеті економіки і підприємництва, й ознайомили випускників з правилами вступу до Уманського НУС.
Рубрика: Кафедра фінансів, банківської справи та страхуванняКафедра обліку і оподаткуванняФакультет економіки і підприємництва
Фотогалерея
![Зустріч викладачів факультету економіки і підприємництва з учнями НВК - педагогічний ліцей](assets/cache/images/2014/economics/licej/DSC03387-250x180-992.jpeg)
![Зустріч викладачів факультету економіки і підприємництва з учнями НВК - педагогічний ліцей](assets/cache/images/2014/economics/licej/DSC03394-250x180-992.jpeg)
![Зустріч викладачів факультету економіки і підприємництва з учнями НВК - педагогічний ліцей](assets/cache/images/2014/economics/licej/DSC03395-250x180-992.jpeg)
![Зустріч викладачів факультету економіки і підприємництва з учнями НВК - педагогічний ліцей](assets/cache/images/2014/economics/licej/DSC03398-250x180-992.jpeg)
![Зустріч викладачів факультету економіки і підприємництва з учнями НВК - педагогічний ліцей](assets/cache/images/2014/economics/licej/DSC03408-250x180-992.jpeg)