04.04.2013 5199

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

3 квітня 2013 року в Уманському національному університеті садівництва було проведено зустріч зі школярами 9-11 класів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10.

Під час зустрічі школярі пройшлися коридорами найстарішого аграрного закладу Черкащини, відвідали наукову бібліотеку, читальні зали та навчальні аудиторії, аби хоч на мить відчути себе студентами.

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

Під час екскурсії територією університету дітей вразила розповідь завідувача музею історії Уманського НУС Л.О. Цимбровської про віхи історії навчального закладу, його засновників та роль як в історії Уманщини, так і всієї України.

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

На завершення ознайомчої прогулянки школярі поласували рум’яними яблуками, вирощеними в садах університету, та поверталися додому сповнені нових і приємних вражень.