02.10.2015 4752

Зустріч з одинадцятикласниками

В рамках співпраці між Уманським національним університетом садівництва та Уманською міською гімназією Уманської міської ради Черкаської області відбулася зустріч викладачів кафедри економічної теорії і студентів 21-ф групи УНУС з учнями 11-А класу.

Під час зустрічі доцент кафедри економічної теорії Оксана Пенькова обговорила та пояснила переваги спеціальностей, з яких здійснює підготовку університет. Найбільше майбутніх абітурієнтів цікавили зміни до організації та проведення ЗНО, а також вибору предметів, які потрібні для вступу у вищі навчальні заклади.

Зустріч з одинадцятикласниками

Перед учнями також виступили студенти-фінансисти ІІ курсу: Наталія Щербина і Артем Цвігун, проінформувавши, що вступна кампанії 2016 року має ряд особливостей. Виходячи з власного досвіду, студенти порадили учням пройти профорієнтаційне тестування та відвідувати курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Оксана Пенькова, доцент кафедри економічної теорії