05.09.2018 5896

Зустріч з ректором: перспективи для першокурсників

Є в Уманському національному університеті садівництва відносно нова, але вже усталена традиція: щороку, в перші дні навчання, студенти-першокурсники зустрічаються з адміністрацією УНУС.

Не став виключенням і новий навчальний рік: цьогорічна зустріч пройшла у теплій приязній обстановці, у форматі круглого столу. Розпочала її  ректор Уманського НУС Олена Непочатенко, яка розповіла новачкам про структуру університету та представила їм деканів факультетів, проректорів, голову студентської ради, деканів факультетів і директора студентського містечка.

Зустріч з ректором: перспективи для першокурсників

З побажаннями гарних років навчання, а особливо – щоб вони стали незабутніми роками життя до першокурсників звернувся завідувач Центру культури та виховання студентів УНУС Петро Паєвський. Також він зазначив, що для втілення його побажань у життя просто необхідно звернутися до художніх керівників творчих колективів університету та стати їх учасниками. І, крім естетичного задоволення та розвитку власних талантів, це дасть змогу подорожувати не лише теренами нашої держави, а й отримати можливість побувати за кордоном. Тож незабутні враження гарантовано!

Зустріч з ректором: перспективи для першокурсників

Про спортивне життя університету та діяльність кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін – навчальні заняття, спортивні змагання, кубки, гурткову роботу, що проводиться на базі кафедри, та про досягнення наших спортсменів – гордість Уманського НУС, – розповіла викладач Наталія Гребенюк.

Зустріч з ректором: перспективи для першокурсників

Психолог університету Валентина Макаренко звернула увагу студентської молоді на те, що звернення до неї, як фахівця, допоможе знайти вихід з усіх життєвих ситуацій, які можуть скластися в першокурсника, та наголосила, що у своїй роботі вона безапеляційно керується етичним кодексом психолога, тому про візит не знатиме ніхто.

Зустріч з ректором: перспективи для першокурсників

Викладач кафедри військової підготовки Валерій Цкітішвілі розповів першокурсникам про переваги студентської молоді, які навчаються на зазначеній кафедрі та яким чином це впливає на статус та подальше життя студента. А також щиро побажав усім навчатися в мирній Україні.

Зустріч з ректором: перспективи для першокурсників

Підводячи підсумки зустрічі, Олена Олександрівна звернула увагу студентів на наполегливість у навчанні й активність у студентському самоврядуванні та житті творчих колективів університету, наголосила на дбайливому та бережливому ставленні до предметів і речей та технічного оснащення. І запросила всіх долучатися до творення історії університету, адже наступного року Уманський НУС святкуватиме свій 175-річний ювілей! Також ректор підкреслила необхідність ведення здорового способу життя та побажала всім успішного навчання!

Зустріч з ректором: перспективи для першокурсників

Тож зичимо вам, шановні першокурсники, вдалих і щасливих, успішних і яскравих студентських років!

Прес-центр Уманського НУС