25.02.2014 5139

Звіт інженерно-технологічного факультету про результати проведення І етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальних дисциплін і спеціальностей

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.12.2013 року та наказу Уманського НУС № 20-10/21 від 24 січня 2014 року на інженерно-технологічному факультеті протягом 10-19 лютого 2014 року був проведений І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальних дисциплін і спеціальностей.

І етап олімпіади з вищої математики був проведений 10 лютого 2014 року. В олімпіаді взяли участь 37 студентів факультетів економіки і підприємництва (22 студенти), менеджменту (9 студентів), інженерно-технологічного (3 студенти), плодоовочівництва, екології та захисту рослин (3 студенти). В роботі комісії з розробки конкурсних завдань та оцінки їх виконання взяли участь: Березовський В.Є.  – голова комісії; Лещенко С.В., Ненька Р.В. – члени комісії.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики у 2013/2014 н.р. стали:

• І місце - Бездітна Тетяна Юріївна (11- о група, факультет економіки і підприємництва)
  • ІІ місце - Власюк Денис Вікторович (11- ма група факультет економіки і підприємництва);
  • ІІІ місце поділили: Деньга Антон Володимирович (11- е група, факультет економіки і підприємництва); Кузнецов Максим Євгенович (33 - ок група; факультет економіки і підприємництва); Кулібаба Віолетта Павлівна (11- гр група; факультет менеджменту).

І етап олімпіади з фізики був проведений 11 лютого 2014 року. В олімпіаді взяли участь лише студенти інженерно-технологічного факультету, які вивчають курс фізики з першого півріччя та ті, що розпочали вивчати предмет у другому півріччі. Це студенти: Колпанов В.І., Калугін І.В., Марченко М.М. (11 - т група), Грабар І.В. (12 – т група), Очеретяний В.Л., Рачинський А.А. (11 - ім група). В роботі комісії з розробки конкурсних завдань та оцінки їх виконання взяли участь: Ковальов Л.Є. – голова комісії; Побережець І.І., Миколайчук М.Н. – члени комісії.

Відповідно до набраних балів призові місця розділили:

• І місце - Колпанов Владислав Ігорович, 11 - т група;
  • ІІ місце - Очеретяний Володимир Леонідович, 11 - ім група;
  • ІІІ місце - Грабар Ірина Вікторівна,  12 - т група.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» був проведений 12 лютого 2014 року. В олімпіаді взяли участь 47 студентів 4-го курсу інженерно-технологічного факультету. В роботі комісії з розробки конкурсних завдань та оцінки їх виконання взяли участь: Токар А.Ю. – голова комісії; Головкіна Л.І., Волкова Т.В., Миронюк С.С.– члени комісії.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів"було визначено переможців:

• І місце – Кравецька Ірина Сергіївна, 43 – т група;
  • І місце – Оксюта Анастасія Анатоліївна,  41 - т група;
  • ІІІ місце – Кравецька  Анастасія Олегівна, 42 - т  група

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологія зберігання і переробки зерна» був проведений 18 лютого 2014 року.

В олімпіаді брали участь 21 студент 4-го курсу інженерно-технологічного факультету. В роботі комісії з розробки конкурсних завдань та оцінки їх виконання взяли участь: Осокіна Н.М. – голова комісії; Руденко Л.Д., Новак Л.Л., Євчук Я.В., Кравчук П.О., Мамелюк Н.С.– члени комісії.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологія зберігання і переробки зерна» стали:

• I місце – Берекеля Аліна Сергіївна, 41 - тз група;
  • II місце – Мельник Людмила Миколаївна, 41 - тз група;
  • III місце – Поліщук Оксана Володимирівна, 41 - тз група.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Процеси, машини та обладнання АПВ» був проведений 19 лютого 2014 року.

В олімпіаді брали участь 17 студентів 5-го курсу інженерно-технологічного факультету зі спеціальності «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств». В роботі комісії з розробки конкурсних завдань та оцінки їх виконання взяли участь: Вольвак С.Ф.  – голова комісії; Пушка О.С., Кравченко В.В., Войтік А.В., Ковальчук Ю.О., Дідур В.В., Оляднічук Р.В. – члени комісії.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» стали:

• I місце - Панчук Дмитро Юрійович, 51-імм група;
  • ІI місце - Шкільний Олександр Миколайович, 51-імс група;
  • ІIІ місце - Легкун Сергій Петрович, 51-імм група.

Комісії і колектив викладачів інженерно-технологічного факультету вітає переможців і бажає їм подальших досягнень!

Наталія  Мамелюк,

заступник декана інженерно-технологічного факультету