19.03.2015 4768

Звіт про результати І туру студентської олімпіади із дисципліни «Екологія», («Основи екології»)

10 березня в Уманському національному університеті садівництва відбувся 1-ий тур Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Екологія» («Основи екології»). В олімпіаді брали участь 38 студентів 2 – 4 курсів факультетів плодоовочівництва, екології та захисту рослин, агрономії, лісового і садово-паркового господарства.

Переможцями стали студенти – екологи: І місце – студентка 31-ек групи Гриценко Любов, 2-ге ‒ студентка 41-ек групи Ярошенко Ірина, 3-тє місце поділили студенти 31 – ек групи Черниш Віталій, Грежинець Олександр та студентка 41-ек групи Садовська Вікторія. Результатів, вартих уваги, досягли студенти 31-ек групи Ковальчук Богдан (4-те місце), Ковальський Сергій, Філіпчак Наталія та Березовський Андрій (поділили 5-те місце). Кафедра екології та БЖД вітає своїх найкращих студентів і бажає їм нових звершень у всіляких починаннях.