01.03.2024 257

1 березня — Всесвітній день цивільної оборони

Спільнота Уманського національного університету садівництва має належну базу знань з питань цивільної оборони, а в закладі регулярно проводяться заходи з підвищення рівня обізнаності та набуття навичок, що порятують життя та здоров’я у разі надзвичайних ситуацій.

Університетська громада до World Civil Defence Day, що був оголошений за рішенням Генеральної Асамблеї Міжнародної організації цивільної оборони у 1990 році, проводить заходи, націлені на збереження життєдіяльності колективу у надзвичайних ситуаціях.

Україна потерпає від російської окупації вже 10 років, тому громада університету знає: про те, як надати першу домедичну допомогу; про необхідність захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони); про дії з підготовки резервів у сховищах; про навчання справі цивільного захисту працівників, викладачів і студентів університету; про розробку систем попередження, оповіщення та зв’язку у випадку надзвичайних ситуацій; про послідовність дій та реагування у разі загрози та відновлення території після надзвичайної ситуації.

Варто завжди пам’ятати: безпека в наших руках, адже знання — нездоланна сила, яку мудрі люди використовують для покращення та подовження життя. Хай Всесвітній день цивільної оборони підвищить рівень знань кожного у сфері захисту під час надзвичайних ситуацій. Обізнаний — озброєний!