01.06.2022 156

1 червня – Всесвітній день батьків

Поки є батьки – доти ми діти. День батьків у 2022 році Україна відзначає у незвичному форматі. Стан війни в Україні надав можливості зупинитися та подумати про сенс життя і його цінність для людства. Адже, як виявилося, людина може бути щасливою у всіх політичних ситуаціях, лише б рідні та близькі були живі.

Батьки – велика розкіш, Господня нагорода, щастя та казковий світ для малечі, мудрість і стабільність для всіх поколінь. Батьки вводять дитину у життєвий простір, беруть відповідальність за виховання, розвиток і зростання в атмосфері гармонії, щастя, любові та порозуміння. А ще кожен з батьків своїм дбайливим ставленням закладає у своїх дітях основу міцної, здорової та процвітаючої нації і благополучної родини.

Нині часи, коли особливо треба звернути увагу на власне ставлення до батьків. Тому що найцінніше для них – наші увага, підтримка та любов. І якщо терпляче вислухати усе, що батьки завжди не встигають сказати, ми зрозуміємо: інакше вони не можуть проливати на нас свою любов.

А ще у цей день обов’язково висловіть батькам вдячність за життя, за увагу, за присутність, за всі життєві можливості та за їхню безмежну любов.

Хай батьківська хата завжди пахне затишком і життям! Міцного здоров’я вам, університяни, і вашим батькам, життя довгого та безмежної любові. Зі святом, всім мирного неба!

Пресцентр Уманського НУС