01.06.2024 390

1 червня — Всесвітній день батьків

Для колективу Уманського національного університету садівництва, духовна спорідненість родини — справжнє багатство сім'ї. Цю коштовність закладають в основу родини — батьки. Душевна щедрість, чесність, безкорисливість, прийняття, толерантність і людинолюбство стають зернами для міцної та успішної родини. Батьківський дім — фортеця з добра, любові та терпимості, завжди буде повертати дитячі життєві стежки до рідної хати.

Організація Об'єднаних Націй проголосила 1 червня Всесвітнім днем батьків, аби відзначити самовідданість батьків дітям — цінний вклад в життя людства.

Батьківська безумовна любов і вміння помітити в дитині кращі риси, розвинути їх, спрямовуючи на шлях добра — головна життєва мудрість.

Формування у дитини впевненості в собі багато в чому залежить від того, як із нею спілкуються батьки. Лише тато та мама вправно та уміло, з доброю посмішкою можуть дати настанови, які виведуть дитину на щасливий життєвий шлях. Любов і прийняття, наголос на перевагах, підтримка, заохочення, власний приклад, похвала, щирість і знову любов та прийняття, всі ці життєві мудрості застосовують батьки, щоб їх діти крокували по життю дорогою успіху та добра.

У Всесвітній день батьків громада університету садівництва дякує кожному батьку та мамі за дітей, які надихають своєю присутністю викладачів і колектив в час війни! Дякуємо за дітей, які захищають рідну країну від російських терористів! Дякуємо за дітей, які волонтерять і дбають про нужденних! Дякуємо за дітей, які стоять на варті науки та освіти у складний для країни час! Дякуємо, за дітей, які з вашого прикладу, вже стали кращими батьками у світі! Дякуємо батьки, що даруючи безумовну любов своїй малечі, ви зрощуєте кращих людей для себе, родини, колективу, країни, світової спільноти. Низький уклін вам, тато і мама, дякуємо за життя, ми спробуємо зробити його прекрасним…