10.12.2022 247

10 грудня – Всесвітній день футболу

Як тільки дозволяє погода, стадіон Уманського національного університету садівництва одразу заповнюється спортсменами-професіоналами й аматорами-любителями позмагатися у спритності та вправності – футболістами, для яких дитяче хобі переросло у доросле захоплення. Тут у кожної команди є свої поціновувачі-вболівальники – глядацька аудиторія, яка щосили підтримує улюбленців. Тож і не дивно, що футбол справедливо увійшов у когорту найулюбленіших видів спорту університетської спільноти.

Футбол у навчальному закладі шанують вже здавна. Про це свідчать спогади сивочолих випускників, які під час зустрічі неодмінно згадують футбольні баталії своєї студентської юності. І любов ця переходить з покоління в покоління, тому й розривають з року в рік вечірню весняну-літню-осінню тишу вигуки «ГООООЛ!», а вихідними днями можна насолодитися грою дитячо-юнацьких спортивних команд, що обирають університет за базу проведення змагань різного рівня.

Шановні футболісти та вся університетська родино, об’єднана бажанням вдало та переможно завершити будь-який матч, запропонований життям! Вітаємо вас, всю футбольну когорту наставників – викладачів, тренерів, вболівальників, а також коаліцію прихильників і знавців футболу зі святом! Хай на життєвому шляху трапляються щоденні «паси» удачі, ще буде забито безліч «голів» досягнутих цілей, а спортивна витримка сприятиме вдалому проведенню найважливіших спортивних і життєвих матчів!

Хай яскравими та вагомими будуть перемоги, миру та довголіття нам усім!

Пресцентр Уманського НУС