12.08.2024 56

12 серпня — Міжнародний день молоді

Спільнота Уманського національного університету садівництва має у своїй когорті прогресивну, креативну та працелюбну молодь, яка налаштована на щоденне вдосконалення, самоаналіз, активно займається поширенням набутих знань серед різних верств населення, зокрема зі сфери екологічної безпеки, дбає про науково-просвітницьку діяльність, боронять рідні землі від окупації росії-агресорки, волонтерять, здобувають освіту, відкривають нові горизонти професійних ланів.

Міжнародний день молоді започатковано та утверджено у 1991 році на І сесії Світового молодіжного форуму системи ООН у Відні. Рішення було підтримано багатьма країнами, а прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту ц нині красномовно утверджують цінності демократії та свободи України. Молодь Уманського НУС — покоління, яке впевнено йде до мети, смакуючи можливостями, які пропонує життя. Майбутні професіонали, випускники університету неодмінно пожинатимуть плоди засіяного нині поля Свободи, щедро здобрюватимуть його знаннями попередників та новими науковими надбаннями. Досягнення, які маємо на сьогодні пророкують Україні перспективне і квітуче майбутнє. Наша молодь — міцний фундамент, загартований реаліями війни, готова відбудовувати, розвивати, утверджувати Батьківщину.

В Міжнародний день молоді від всього університетського загалу бажаємо щоденно укріплювати власну віру у свої можливості для нових звершень, які наближують до перемоги й миру, міцного здоров'я, успіхів у нових спробах і починаннях, пишаємося вами!