12.08.2024 95

12 серпня Уманський національний університет садівництва розпочинає новий навчальний рік

Заклад вищої освіти, який вперше відкрив свої двері для студентів ще у 1844 році в м.Одеса як Головне училище садівництва, продовжує славну історію навчального закладу нетрадиційним початком навчального року в серпні. Літо не стане на заваді для навчання досвідчених фахівців аграрного сектору і науковців у багатопрофільних галузях знань.

Нова студентська спільнота неодмінно матиме нагоду ознайомитись з історією і традиціями навчального закладу, ставши частиною дружної університетської громади.

Шановні першокурсники, викладачі та студенти, нині початок нових перспектив, знайомств, можливостей, тож хай для кожного новий навчальний рік увінчається успіхом. Нові члени університетської родини, обирайте все корисне із запропонованого студентського життя, зважуйте рішення та радьтеся з наставниками, і ви неодмінно пишатиметеся навчанням в Уманському НУС. Хай ваша наполегливість легко долає шлях до професійного розвитку. Нині ви на порозі успіху у забезпеченні прогресу, продовольчої безпеки та економічної стабільності України, саме сьогодні ви закладаєте свій фундамент майбутнього, тож викладайте його міцно, надійно, добросовісно.

В час нових досягнень, успіхів та звершень бажаємо міцного здоров’я, безпеки й мирного неба.