13.04.2022 431

13 квітня – Міжнародний день вдячності рослинам

Уманський національний університет садівництва здавна славиться своїм дбайливим ставленням до природи, адже пропагує серед кола однодумців однозначну повагу та любов до природи та рослин. Тож Міжнародний день подяки рослинам університетська спільнота сприймає як особисте професійне свято, адже чудово розуміє важливість рослинного світу у житті та здоров’ї кожного з нас.

Саме тому працелюбний колектив навчального закладу ретельно дбає про оточення та з особливою турботою плекає навколишню рослинність. Університетська родина культивує та досліджує різноманітні культури на дослідних ділянках, у полях і садках; на території студентського містечка створено всі умови для відпочинку та формування естетичного смаку, а оранжереї приховують осередок екзотики у мінливому кліматичному середовищі Лісостепової зони. А ще університетська спільнота переконана, що провідна роль рослинного світу у життєдіяльності людини полягає не лише у їхніх цілющих властивостях і потужному економічному потенціалі, а й у поки що мало дослідженій енергетичній складовій.

Тож у нелегкий для країни час саме через любов до рослин у кожного з нас має сформуватися прагнення добра та здорового життя на благо гармонії і миру навколо. Ми ж, в Уманському національному університеті садівництва, завжди дбали про красу навколишнього світу та про його збагачення і готові й надалі, пліч-о-пліч з усіма бажаючими, розвивати та пропагувати любов до рослин. Хай добро повертається новою життєдайною хвилею, руйнуючи перепони. А рослинність зростає, розвивається і квітне, символізуючи буйним різноманіттям здорове, мирне суспільство зеленої і квітучої Планети Земля.

Пресцентр Уманського НУС