13.10.2024 345

13 жовтня — День профспілок України

Повноважні представники та захисники прав роботодавців, які дбають про працівників колективів підприємств і організацій — це профспілкові комітети. Уманський національний університет садівництва має у своєму колективі ефективно дієвий механізм добровільної неприбуткової громадської організації, що об'єднує громаду університету у межах професійно-трудової діяльності та навчання.

Частина суспільного життя Уманського НУС, яка бере на себе функції, що відповідають вимогам сьогодення, надаючи багатовекторну можливість членам спілки та громаді у реалізації соціологічних функцій, — це профспілкова організація університету. Головою профкому Уманського НУС є Маргарита Іванівна ПАРУБОК — спільно з колегами та членами профспілки вони впродовж років спрямовують зусилля та ініціативи на забезпечення розв’язання важливих питань щодо праці, побуту, навчання, відпочинку, призової та подарункової спроможності в межах можливостей і профспілкової правомірності.

Шановні працівники профспілки університету, земляки, які працюють в профкомах організацій країни, дякуємо вам за діяльність націлену на продуктивну працю колективів. Низький уклін за безперервний процес, який допомагає громадам країни в стрімких змінах сьогодення мати стабільну працездатність, запал, винагороди — стимул до трудової діяльності. Вітаємо вас з професійним святом — Днем професійних спілок України. Хай буде мирним небо, а здоров’я міцним, хай родини та професійні колективи завжди будуть заручені підтримкою хороших людей — гідних професіоналів і носіїв чеснот справедливості та людинолюбства.