14.06.2023 170

14 червня – День донора крові

14 червня світова спільнота відзначає День донора крові. Його призначення –  нагадувати всім про дива, які людина може творити власноруч: по-перше, донорство крові зобов’язує тримати власне здоров’я в безпеці та відмінному стані, по-друге, дає можливість пишатися та володіти суперсилою подарувати комусь ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одне побачення, ще одну хвилину сміху, ще одну розмову з близькою людиною, ще один шанс на життя, ще одне знайомство з чарівником.

Колектив Уманського національного університету садівництва має гарт та міцне здоров’я, саме тому є постійним донором не лише у наукових ідей для аграрного сектора для держави, а й долучається до донорства крові, аби рятувати людські життя.

Повномасштабна війна, починаючи з 24 лютого 2022 року, розв’язана вторгненням російської армії в Україну, створила «диво єдності» для українців: люди, незважаючи на всі жахіття, об’єднуються і готові ділитися всім, навіть власним джерелом життя, кров’ю, заради порятунку воїнів, постраждалих, знайомих і незнайомців. Тож наші захисники дивують увесь світ своїм завзяттям та бойовою майстерністю, а ми – гідно віддячуємо їм своєю підтримкою. Потреба в донорській крові лишатиметься стабільно високою аж до перемоги, і ми можемо зробити свій посильний внесок у її наближення. Донорської крові потребують також наші співгромадяни, які постраждали від воєнних дій. Однак ми – українці: дружні, відверті, щирі, готові підтримати. Ми зустріли ворога, об’єднавшись проти нищівної бездушної армади за покликом серця і тому на будь-який заклик допомоги завжди відгукуємося: «Готові!»

Шановні земляки! Хай шанси на нове життя, які ви даруєте людям завдяки донорству крові, приносять довголіття, здоров’я, радість і щастя вам та всім довкола. Будьте здорові і дбайте про себе!