14.06.2024 161

14 червня — Всесвітній день донора крові

День донора — це подяка добровільним неоплачуваним донорам і спосіб підвищити рівень обізнаності спільноти щодо необхідності регулярного донорства крові. День донора має на меті довести значущість кожної особистості у світі — він спрямовує увагу людства на збереження людського життя. Це дата, коли університетська спільнота висловлює вдячність донорам за здачу крові та порятунок життя людей, яким необхідне переливання донорської крові чи її компонентів.

Запрошуємо приєднатися до великодушної справи, адже кожна допомога важлива на шляху до миру в країні. В Україні триває війна, особливо гостро стоїть питання забезпечення якості, безпеки та доступності крові та її продуктів. Першим кроком для донора є уважне ознайомлення з протипоказаннями та правилами підготовки донора до здачі крові. Колектив Уманського національного університету садівництва дбає про дотримання головних правил донора, щоб рятувати людські життя.

Шановні земляки, донорська кров здатна рятувати життя, та це не єдина перевага — регулярні донації крові можуть покращити здоров'я донорів.

Шануймося, бо ми того варті. Здоров’я міцного та миру!