15.06.2024 101

15 червня — День захисту людей похилого віку

Всесвітня організація охорони здоров'я класифікує поважний вік населення світу: від 60 до 74 — літній вік, від 75 до 89 років — старий вік, 90 років і більше — довгожителі. Громада Уманського національного університету садівництва відзначає Міжнародний день осіб похилого віку заходами, які спрямовані на забезпечення людей поважного віку турботою та увагою й мають на меті захистити старших людей від усіх видів зневаги оточення та суспільства.

Багато людей похилого віку зіштовхуються із бідністю, соціальною ізоляцією і відчуженням, які ще більше загострилися через війну в країні. Спільнота університету садівництва, щоденно дбаючи про продовольчу безпеку країни, про допомогу нужденним та знедоленим бере на себе волонтерські обов’язки із підтримки людей «золотого віку». Адміністрація університету дбайливо й уважно ставиться до викладачів і науковців, колег, які потрапили у щасливі поважні роки.

Кожен з нас має фізичну можливість чи фінансову спроможність покращити життя старшому поколінню. А в цей день прийміть побажання розширити власне коло великодушності та досягти здорового довголіття легко і радісно.