15.02.2023 346

15 лютого – День комп’ютерника

15 лютого 1946 року – день створення першого електронного комп’ютера ENIAC, який використовували для балістичних розрахунків. Він став прототипом сучасного комп’ютера. Починаючи з 2009 року, в Україні цей день вважають професійним святом комп’ютерників і всіх, хто володіє фаховими компетентностями у комп’ютерній сфері його.

Уманський національний університет садівництва та його дружний колектив пишається колегами, які провадять освітню діяльність за спеціальністю «Комп’ютерні науки», а також студентами, які за нею навчаються. А ще здобути в університеті таку професію можуть всі бажаючі. Тому що в Уманському НУС вам пропонують поєднати унікальні знання та комплекс теоретичних і практичних навичок роботи зі сталими і новітніми системами комп’ютерних технологій та пізнати багато цікавостей, притаманних спеціальності.

Шановні колеги та студенти комп’ютерники! Ваші знання та вміння надихають і спрямовують колектив до прогресу та постійного розвитку, а невтомність і наполегливість захоплюють весь викладацький загал і студентську молодь. Ви постійно перебуваєте в авангарді актуальностей і є рушійною силою відкритості до нових знань і кращих рис сучасної особистості. Хай життя приносить вам лише мирні та радісні дні, а поле професійної діяльності слугує стабільним тлом достатку і розвитку. Миру нам всім!

Пресцентр Уманського НУС