16.06.2024 103

16 червня — День батька

Щорічне свято на честь татусів в Україні відмічає і громада Уманського національного університету садівництва. Нині колектив долучається до шанування тих, чия місія для дітей є незамінною, чиє серце навіки віддане дітям, чия оборона наразі така важлива для всіх українських родин — чоловікам, які пізнали щастя батьківства. Дорогі татусі, ви маєте щастя продовжити власні справи разом з дітьми, у вас є нагода виховати щасливу людину і вам ніколи вже не бути самотніми. Війна в Україні вносить корективи у родинні плани, та любов татусів не зітре жодна гармата, не зменшить жодна відстань… Навіть якщо ми не маємо вже шансів на теплі обійми тата, його любов проростає в нашому серці щомиті й ми передамо її бережно у спадок своїм дітям.

Шановні батьки, татусі, хай цей день стане початком радісного і щасливого мирного довголіття, віримо у непереможну силу добра, любові, вірності, дружби, всепрощення, які ви сієте в серця дітей, віримо й у ваші мудрі настанови, що мир починається з серця. Дякуємо за надійність і щирість, великодушність і щедрість, які допомагають дітям крокувати по життю та передавати ці неоціненні скарби у майбутні покоління. З Днем батька!