16.07.2024 82

16 липня — День бухгалтера

Спільнота Уманського національного університету садівництва вітає з професійним святом бухгалтерів  і студентів, які обрали своєю професією бухгалтерську справу (спеціальність — «Облік іоподаткування» на факультеті економіки і підприємництва)

Шановні професіонали бухгалтерської справи! Вам пощастило бути обізнаними в особливостях та організаційних моментах цифрової структури підприємств і суб’єктів господарювання, ви знаєте як звести дебет з кредитом в рамках організаційно-правових форм. Ви — скарб і цінність, необхідність для будь-яких сфер діяльності.

Професія бухгалтера — це не лише стоси документів, звіти та перевірки. Це захоплююча та цікава подорож світом цифр і чисел, що повсякчас заслуговує на повагу і вдячність.

Від імені університетської громади, шановні трудівники пера і калькулятора, прийміть слова вдячності за уважність, пильність, відповідальність у професійній діяльності! Дякуємо, що вдень і вночі пильнуєте власне поле діяльності — підприємства, підприємців та установи - від необдуманих кроків, рахуючи витрати і прибутки вчасно та професійно. У професійне свято зичимо вам мирного неба, родинного затишку, міцного здоров'я, радості та успіхів у всіх починаннях!