16.10.2022 441

16 жовтня – День працівників харчової промисловості

Збройна агресія росії на землі України має на меті знищити наш народ, зокрема і шляхом голоду. Однак лише згуртувала та зосередила всіх, хто є причетним до головної продовольчої галузі – харчової промисловості.

«Харчова промисловість в Україні є однією з небагатьох галузей, де станом на липень 2022 року понад половина опитаних або тримають виробництво майже на довоєнному рівні, або повністю зберегли обсяги роботи та навіть перевищують довоєнні (відповідно, 34 і 24%)», – зазначають експерти з Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Нині харчова промисловість є однією з ланок, що допомагає зберегти економічну стійкість України. Окупаційні блокади морських портів скоротили базові позиції експорту, логістичні ланцюги потребують часу для відновлення. Тому щитом і гарантом для української промисловості стала підтримка Заходу у купівлі української продукції. Проте працездатність і любов до праці українського народу зроблять свою справу, адже українцям не потрібне утримування, нам необхідна робота, власна земля та зброя, щоб захищатися. І серед таких – стійкі та відповідальні працівники харчової промисловості України, які нині відзначають професійне свято.

Шановні колеги та друзі, партнери та студенти, які стали на професійний шлях трудівників харчової промисловості! Ви сильні та талановиті, адже лише кращі з кращих мають честь бути висококваліфікованим фахівцем у пріоритетній та стратегічно важливій галузі економіки країни. Продукція вашого сектору виробництва є товаром першої необхідності, отже, ви є кураторами рівня продовольчої безпеки країни, охоронцями соціальної стабільності та ситості співгромадян. Хай ваші родини будуть здорові та щасливі, а професійна діяльність стане найкращим мотиватором і синонімом успіху! В Україні неодмінно настане мир, а поки, разом, йдемо назустріч нашій Перемозі, ситі та впевнені в собі. Дякуємо рукам, які дбають про всю країну!

Пресцентр Уманського НУС