18.09.2022 347

18 вересня - День працівників лісу

Зелені легені планети, колиска життя – так називають ліс сучасні люди. А тому розуміють усю необхідність і надважливість людей, справою життя яких є лісокультурне виробництво й озелененням нашого навколишнього світу.

Саме таку мету має колектив кафедри лісового господарства, що функціонує в Уманському національному університеті садівництва з 2012 року. Серед пріоритетів діяльності кафедри – навчання молоді в пріоритетності спрямованості на захист цінних лісових насаджень.

Лісівничий профіль обирають не прості люди, адже всі, хто захоплюється зеленими насадженнями, – наділені талантом відчувати не лише потреби людини, а й саму природу у всій її незбагненній величі та красі. Тому і налагоджують життєдіяльність таким чином, аби кожен усвідомив, що без лісу життя на планеті не буде.

Шановні колеги та студенти, друзі та партнери, ветерани галузі! Колектив Уманського національного університету садівництва вітає вас з професійним святом! Висловлюємо вам щиру вдячність за поважне та професійне ставлення до рідної природи і до лісу, за відповідальне ставлення до майбутнього всього нашого суспільства, адже у скрутні для громадян та країни воєнні дні внесок у нашу спільну справу збереження природи є надважливим. Завдяки вашій професійній турботі відбувається примноження та раціональне використання лісових багатств нашої країни. Здоров’я вам міцного, наснаги та сили для подальшої реалізації добрих і корисних справ на шляху збереження та примноження наших лісів!

Пресцентр Уманського НУС