20.03.2024 154

20 березня — Міжнародний День Щастя

Спільнота Уманського національного університету садівництва знає напевно, що таке щастя — це мирне небо та людський шлях у безпеці і мирі, трудова діяльність в задоволення, а оточення — здорове і живе. І впоратися без помилок із завданням під назвою «життя», можуть легше — щасливі люди.

Міжнародний день Щастя, проголошений 28 червня 2012 року ООН, набув великої популярності, оскільки щасливими мріють бути, без виключення, всі люди світу. Тому з 2012 року цей день відзначають щороку. Громада університету має серед бонусів тилове розташування в країні, де точиться війна, а ще — мальовничу територію студентського містечка та можливість працювати, навчатися. Надихаючись красою створених викладачами і студентами ландшафтів: горіхових алей, сортових ялиць, лавандових насаджень, чистих газонів та фонтанних композицій, постаментів у зізнанні в любові УНУС, колектив навчального закладу реалізує власне щастя та примножує цю красу натхненною працею, допомогою захисникам і нужденним. Ми навчилися посміхатися під час війни, зрозуміли найголовніше: відкласти життя на потім нереально і неможливо, бо важливо бути щасливим не колись потім, а саме зараз.

Щастя має особливість бути вірусним, тому черпайте його від гарного оточення, радійте за чужі перемоги, здобутки колег та членів родини, дбайте про чистоту помислів, вчинків і продуктів харчування, про здоровий спосіб життя і щастя прийде. Хай панує мир у серці і ми неодмінно матимемо його скрізь, адже бути щасливим — це вибір кожного.