20.03.2024 431

20 березня — Всесвітній день Землі

Громада Уманського національного університету садівництва власним щоденним прикладом, трудовою і професійною діяльністю закликає спільноту бути уважними до довкілля, дбати про навколишнє середовище, любити спільний дім — Планету Земля.

EarthDay спонукає людство всього світу долучатися до весняних заходів, які покращують екологію, підтримують чистоту довкілля та дбають про єднання народів планети заради захисту навколишнього середовища і збереження природних ресурсів, які дарує людству Земля. Рівнодення і День Землі святкується у багатьох країнах світу — це період, коли починається весна у Північній півкулі чи осінь — у Південній. А символом Дня є зелена грецька буква Ɵ (тета) на білому тлі.

Колектив університету долучається до весняного прибирання на хвилі громадської та соціальної активності активізує заходи, що підкреслюють важливе значення Дня Землі для всіх людей Планети.

Шановна університетська спільното! У кожного є можливість зробити власний вклад у збереження Планети:

1. Відмовитися від поліетиленових пакетів, від одноразових пляшок та посуду;
  2. Бути енергоефективним у побуті;
  3. Обрати екологічний транспорт;
  4. Економити воду;
  5. Купувати необхідне;
  6. Посадити дерево;
  7. Сортувати сміття;
  8. Дбати про себе.

Дбаймо щоденно про збереження і примноження краси планети Земля, шановні земляки! З Всесвітнім днем Землі.